Oferta

Budowa boisk i obiektów sportowych

Już od wielu lat specjalnością firmy PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z o.o. jest budowa obiektów sportowych, w tym boisk piłkarskich oraz bieżni sportowych. Każde wykonanie tego rodzaju obiektu sportowego wymaga ogromnego doświadczenia i zaangażowania. Budowa boiska jest procesem niezwykle skomplikowanym, którego realizację opanowaliśmy do perfekcji.

  • Najważniejsze jest znalezienie płaskiego terenu, a jeśli takiego nie mamy, to wyrównujemy go za pomocą walców, gdyż wszelkie nierówności muszą zostać zlikwidowane. Ma to przecież ogromny wpływ na przebieg meczu, nie wspominając o komforcie użytkowania.
  • Oczywiście boiska piłkarskie nie mogą być zupełnie płaskie, dlatego linie boczne obniżamy nieco w stosunku do środka, dzięki czemu podczas opadów nie gromadzi się na nim woda. Samo obniżenie linii może jednak nie wystarczyć, dlatego tworzymy również system drenujący, złożony z gęstej sieci rur odprowadzających wodę poza właściwy teren.
  • Po ułożeniu kolejnych warstw odpowiednich do wybranej przez klienta nawierzchni, budowa boiska sportowego zbliża się ku końcowi.

Budowa boisk sportowych - wybór odpowiedniej nawierzchni

Budowa obiektów sportowych zaczyna się od określenia przeznaczenia i wyboru odpowiedniej warstwy wierzchniej. Do wyboru mamy nawierzchnie ze sztucznej trawy, a w przypadku boisk wielofunkcyjnych również nawierzchnie poliuretanowe. Każda z nich cechuje się innymi właściwościami, ale mogą być Państwo pewni, że u nas wszystkie są najwyższej jakości i spełniają wszelkie wymagane normy dla obiektów sportowych.

Przy budowie boisk do gry w piłkę nożną wykorzystywana jest również nawierzchnia z trawy naturalnej. Jednak utrzymanie jej na właściwym poziomie wymaga czasu i zaangażowania. Ponadto, aby się zregenerowała, nie może być przez pewien czas użytkowana.

W naszej ofercie występuje nawierzchnia sztuczna, tj. trawa syntetyczna i poliuretanowa, dzięki którym przy nakładzie stosunkowo niewielkich zabiegów konserwacyjnych, można cieszyć się uprawianiem sportu przez cały rok, a boisko zawsze prezentuje się rewelacyjnie.

Budowa boisk sportowych to nie jedyna nasza specjalizacja. Zdajemy sobie sprawę, że do właściwego przeprowadzenia treningów konieczna jest również bieżnia o sztucznej nawierzchni. Dzięki temu, że jest wykonana z syntetycznych materiałów, jest nie tylko wytrzymała, ale przede wszystkim świetnie amortyzuje, co ma niewątpliwy wpływ na zdrowie i kondycję zawodników.

Budowa boiska nie kończy się na samej instalacji. To, co jest równie istotne, to konserwacja sztucznej trawy na boiskach, którą zaleca się przeprowadzać raz na kilka lat jej użytkowania. Decydując się na nasze usługi, uzyskasz pełne informacje dotyczące sposobów prawidłowego utrzymania montowanych przez nas nawierzchni, a także specjalną ofertę na jej konserwację.

Budowa boiska sportowego - zapytaj o projekt i wycenę

Zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży. Budowa obiektów sportowych to nasza pasja. Nasz zespół to prawdziwi specjaliści w dziedzinie budowy obiektów sportowych i nawierzchni sportowych. Z pewnością rozwieją Państwa wątpliwości, doradzą i przedstawią najkorzystniejszą zarówno pod względem finansowym, jak i jakościowym ofertę.

Resztą zajmą się już nasze profesjonalne ekipy montażowe, dla których budowa boiska czy bieżni o nawierzchni sztucznej nie ma tajemnic. Posiadane przez nich wieloletnie doświadczenie sprawia, że każde zlecenie przebiega zgodnie z harmonogramem, jest wykonane solidnie i dopasowane do Państwa potrzeb.

Wybranie naszych usług oznacza 100% satysfakcję naszych klientów z wykonanej inwestycji. Wykonane przez nas obiekty sportowe, boiska wielofunkcyjne czy place zabaw doskonale spełnią swoją rolę. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z o.o.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres
PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z.o.o
ul. Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

Telefony kontaktowe
Biuro +48 662 891 553
+48 608 856 835

Adresy e-mail
biuro@boiskaikorty.pl
zamowienia@boiskaikorty.pl
info@boiskaikorty.plFORMULARZ KONTAKTOWY