Oferta

Budowa boisk i obiektów sportowych

Firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z o.o. już od wielu lat zajmuje się budową boisk piłkarskich oraz bieżni sportowych. Każde wykonanie tego rodzaju obiektu sportowego wymaga ogromnego doświadczenia i zaangażowania. Jest to bowiem proces niezwykle skomplikowany, którego realizację my jednak opanowaliśmy do perfekcji.

  • Najważniejsze jest znalezienie płaskiego terenu, a jeśli takiego nie mamy, to wyrównujemy go za pomocą walców, gdyż wszelkie nierówności muszą zostać zlikwidowane. Ma to przecież ogromny wpływ na przebieg meczu, nie wspominając o komforcie użytkowania.
  • Oczywiście boisko piłkarskie nie może być zupełnie płaskie, dlatego linie boczne obniżamy nieco w stosunku do środka, dzięki czemu podczas opadów nie gromadzi się na nim woda. Samo obniżenie linii może jednak nie wystarczyć, dlatego tworzymy również system drenujący, złożony z gęstej sieci rur odprowadzających wodę poza właściwy teren.
  • Po ułożeniu kolejnych warstw odpowiednich do wybranej przez klienta nawierzchni, budowa boiska sportowego zbliża się ku końcowi.

JAKĄ NAWIERZCHNIĘ WYBRAĆ PODCZAS BUDOWY BOISK SPORTOWYCH

Do wyboru mamy różnego rodzaju nawierzchnie: trawa naturalna, trawa sztuczna, a w przypadku boisk wielofunkcyjnych również nawierzchnie poliuretanowe. Każda z nich cechuje się innymi właściwościami, ale mogą być Państwo pewni, że u nas wszystkie są najwyższej jakości i spełniają wszelkie wymagane normy dla obiektów sportowych.
Nawierzchnia z trawy naturalnej jest oczywiście najodpowiedniejsza do gry w piłkę nożną, jednak utrzymanie jej na właściwym poziomie wymaga czasu i zaangażowania. Ponadto, aby się zregenerowała, nie może być przez pewien czas użytkowana.
Dlatego w naszej ofercie występuje również nawierzchnia sztuczna, tj. trawa syntetyczna i poliuretanowa, dzięki którym przy nakładzie stosunkowo niewielkich zabiegów konserwacyjnych, można cieszyć się uprawianiem sportu przez cały rok, a boisko zawsze prezentuje się rewelacyjnie.
Budowa boisk sportowych to nie jedyna nasza specjalizacja. Zdajemy sobie sprawę, że do właściwego przeprowadzenia treningów konieczna jest również bieżnia o sztucznej nawierzchni. Dzięki temu, że jest wykonana z syntetycznych materiałów, jest nie tylko wytrzymała, ale przede wszystkim świetnie amortyzuje, co ma niewątpliwy wpływ na zdrowie i kondycję zawodników.
 

Zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży. Osoby tam pracujące są prawdziwymi specjalistami w dziedzinie budowy obiektów sportowych, nawierzchni sportowych. Z pewnością rozwieją Państwa wątpliwości, doradzą i przedstawią najkorzystniejszą zarówno pod względem finansowym, jak i jakościowym ofertę.
Resztą zajmą się już nasze profesjonalne ekipy montażowe, dla których budowa boiska czy bieżni o nawierzchni sztucznej jest prawdziwą pasją. Posiadane przez nich wieloletnie doświadczenie sprawia, że każde zlecenie przebiega zgodnie z harmonogramem, jest wykonane solidnie i dopasowane do Państwa potrzeb.
Wybranie naszych usług oznacza 100% satysfakcję naszych klientów z wykonanej inwestycji a wykonane przez nas obiekty sportowe, boiska wielofunkcyjne czy place zabaw doskonale spełnią swoją rolę. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z o.o.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres
PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z.o.o
ul. Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

Telefony kontaktowe
Biuro +48 662 891 553
+48 608 856 835

Adresy e-mail
biuro@boiskaikorty.pl
zamowienia@boiskaikorty.pl
info@boiskaikorty.plFORMULARZ KONTAKTOWY