Oferta

Budowa placów zabaw z zastosowaniem bezpiecznych nawierzchni

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, której jedną ze specjalizacji jest budowa placów zabaw. Oferujemy kompleksową obsługę, fachowe doradztwo, zapewniamy najlepsze elementy i materiały, m.in. bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw. Nasze place zabaw dla dzieci to niczym nieskrępowana zabawa i maksymalne bezpieczeństwo.

Elementy z tworzyw sztucznych oraz drewnianych są wykonane z wysokiej jakości materiałów z atestami, a wszelkie łączenia zapewniają stabilność i trwałość. Bardzo istotna jest również bezpieczna nawierzchnia na plac zabaw. Na wyposażenie placów zabaw składają się zwykle huśtawki, drabinki, ścianki wspinaczkowe, pochylnie, zjeżdżalnie, podesty oraz mega gry. Oferujemy zarówno klasyczne przyrządy, jak i tematyczne aranżacje np. w klimacie pirackiego statku czy z motywami zwierzęcymi. Trudność dostosowujemy do wymogów klienta, np. dla szkoły podstawowej będą to trudniejsze przeszkody, a na ogólnodostępny plac zabaw bardziej zróżnicowane.

Bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw stosowane przy jego budowie

Plac zabaw jest miejscem, na którym dzieci mają możliwość wyładować swoją energię. Poczucie bezpieczeństwa w takim miejscu jest niezbędne i stanowi gwarancję udanej zabawy. Oprócz odpowiednich atrakcji niezbędne jest właściwe podłoże na plac zabaw. Jego rodzaj zależy od wysokości zamontowanych urządzeń. Do bezpiecznych nawierzchni na plac zabaw zaliczamy:

  • płytki gumowe
  • maty przerostowe
  • rubber mulch
  • sztuczną trawę
  • specjalną nawierzchnię wylewaną

Budowa placów zabaw wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia specjalistów. Sama instalacja to nie wszystko. Łatwe w utrzymaniu i bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw to podstawa. Doskonałym kompromisem między amortyzacją ewentualnych upadków czy wywrotek a zachowaniem właściwości podłoża są maty przerostowe. Gwarantują wysoką oddychalność gruntowi, komponują się z otoczeniem i są antypoślizgowe.

Płyty gumowe jako podłoże na plac zabaw

Płyty gumowe to idealna nawierzchnia na plac zabaw. Gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa, który jest niezbędny w miejscach mocno eksploatowanych przez dzieci. W miejscach, w których maluchy mają nieskrępowaną swobodę ruchu. Jako podłoże na plac zabaw, płyty gumowe są przede wszystkim miękkie i dzięki temu bezpieczne podczas upadku. Są również wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Oprócz samego bezpieczeństwa, płyty gumowe są również atrakcyjne wizualnie dla stałych bywalców placów zabaw. Cechuje je wyjątkowa estetyka. Dostępność wielu wariantów kolorystycznych, kształtów i wymiarów powoduje, że nawierzchnię można zaaranżować w taki sposób, by tworzyła spójną całość z pozostałymi elementami placu zabaw. Dodatkowo płyta gumowa jest łatwa w utrzymaniu, dzięki posiadaniu specjalnego drenażu, który przyspiesza jej wysychanie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres
PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z.o.o
ul. Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

Telefony kontaktowe
Biuro +48 662 891 553
+48 608 856 835

Adresy e-mail
biuro@boiskaikorty.pl
zamowienia@boiskaikorty.pl
info@boiskaikorty.plFORMULARZ KONTAKTOWY