Oferta

Budowa placów zabaw

Nasze place zabaw dla dzieci to niczym nieskrępowana zabawa i maksymalne bezpieczeństwo. Elementy z tworzyw sztucznych oraz drewniane są wykonane z wysokiej jakości materiałw z atestami, a wszelkie łączenia zapewniają stabilność i trwałość. Na wyposażenie placów zabaw składają się zwykle huśtawki, drabinki, ścianki wspinaczkowe, pochylnie, zjeżdżalnie, podesty oraz mega gry. Oferujemy zarówno klasyczne przyrządy, jak i tematyczne aranżacje np. w klimacie pirackiego statku czy z motywami zwierzęcymi. Trudność dostosowujemy do wymogów klienta, np. dla szkoły podstawowej będą to trudniejsze przeszkody, a na ogólnodostępny plac zabaw bardziej zróżnicowane.

Bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw

Oczywiście sama instalacja to nie wszystko. Łatwe w utrzymaniu i bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw to podstawa. Doskonałym kompromisem między amortyzacją ewentualnych upadków czy wywrotek a zachowaniem właściwości podłoża są maty przerostowe. Gwarantują wysoką oddychalność gruntowi, komponują się z otoczeniem i są antypoślizgowe.

Nawierzchnia na plac zabaw a radość z zabawy

"Dzieci dzielą się na czyste i szczęśliwe" - tak zwykle umorusani milusińscy tłumaczą się swoim rodzicom. Dlaczego nie mieć obu rzeczy? Budowa placów zabaw, które są atrakcyjne dla dzieci i pozwalają zachować względną czystość, nie jest wcale trudna. Płyty gumowe na plac zabaw lub przepuszczalna sztuczna trawa sprawią, że na powierzchni nie będą tworzyć się kałuże, błoto, a także nie wyrośnie mech i chwasty. Nawet piłkarskie wślizgi nie zostawią zielonych i trudnych do sprania śladów na ubraniu.

Sztuczna trawa jako nawierzchnia na plac zabaw

Produktem, który polecamy na place zabaw, jest trawa juta Grass. Posiada certyfikaty i atesty PZH, jest antyalergiczna. Oferujemy ją w kilku kolorach, co sprawia, że możliwości aranżacji estetycznej przestrzeni są nieograniczone. W zależności od grubości podłoża (od 18 do 90 mm) gwarantujemy bezpieczeństwo przy spadku swobodnym od 1,3 do nawet 3 m.

Budowa placów zabaw zaczyna się właśnie od nawierzchni. Podstawą jest asfaltowe, betonowe lub ziemne utwardzenie z dodatkiem kruszywa mineralnego. Następnie nakładana jest warstwa geowłókniny, a na końcu montowana sztuczna trawa. Do jej niewątpliwych zalet należą:

  • wyjątkowa trwałość nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu
  • bezpieczeństwo
  • czystość
  • brak konieczności konserwacji i pielęgnacji, jak przy trawie naturalnej
  • kilkunastoletnia gwarancja wytrzymałości

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres
PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z.o.o
ul. Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

Telefony kontaktowe
Biuro +48 662 891 553
+48 608 856 835

Adresy e-mail
biuro@boiskaikorty.pl
zamowienia@boiskaikorty.pl
info@boiskaikorty.plFORMULARZ KONTAKTOWY