Oferta

Budowa orlików i boisk piłkarskich

Kompleksowa budowa boisk do piłki nożnej, również orlików, to specjalność firmy PBS Polskie Budownictwo Sportowe. Od wielu lat zajmujemy się całościową i profesjonalną realizacją zleceń na obiekty  infrastruktury sportowej o różnego rodzaju nawierzchniach. W naszej ofercie posiadamy zarówno nawierzchnie naturalne, jak i sztuczne. Tutaj przyjrzyjmy się dwóm rodzajom nawierzchni trawiastej: naturalnej i sztucznej.
Trawa naturalna jest bez wątpienia najbardziej pożądana do gry w piłkę nożną. Piłka odbija się na niej pod innym kątem, na inną wysokość, inna jest również prędkość lotu piłki. Dlatego dla profesjonalnych graczy taka nawierzchnia jest niezastąpiona. A my, będąc firmą specjalizującą się w budowie boisk piłkarskich, dysponujemy odpowiednim sprzętem do wykonania takiego obiektu. Aby otrzymać nawierzchnię naturalną, stosujemy jedną z dwóch metod:

  • naturalnie wysiewamy nasiona,
  • rozkładamy trawę z rolki.

JAKĄ NAWIERZCHNIĘ WYBRAĆ PRZY BUDOWIE BOISKA PIŁKARSKIEGO

Mieszanka specjalnych traw, mocny oraz wytworzony podczas wzrostu zwarty system korzeniowy sprawiają, że wykonana przez nas nawierzchnia jest jednym z najlepszych produktów na rynku. Oczywiście decydując się na budowę boiska do piłki nożnej o murawie naturalnej, należy pamiętać o wcześniejszym przeprowadzeniu laboratoryjnych badań gleby w celu upewnienia się, że nie istnieją żadne przeszkody do wzrostu trawy, a także aby dobrać odpowiednie nawozy. Posiadając boisko o nawierzchni naturalnej, muszą sobie również Państwo zdawać sprawę z potrzeby jego właściwego użytkowania i pielęgnacji, a także zapewnienia mu czasu na regenerację.
Sztuczna trawa staje się natomiast coraz bardziej popularna, głównie ze względu na jej różnorodne zastosowanie, niezwykłą trwałość oraz niskie koszty eksploatacji. Wykorzystuje się ją przy budowie orlików oraz boisk sportowych, które zaczęły powstawać w ramach ogólnopolskiego programu rozpowszechniającego sport wśród dzieci i młodzieży. Jednak posiada również zastosowanie przy budowie profesjonalnych boisk piłkarskich. Murawa syntetyczna ma niewątpliwie o wiele więcej zalet niż naturalna:

  • wytrzymałość –  można na niej grać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Podczas gdy na boisku z trawy naturalnej można grać przez około 300 godzin w sezonie. Poza tym przy deszczowej pogodzie łatwiej jest odprowadzić z niej wodę;
  • łatwość utrzymania – nie trzeba jej nawozić, kosić, malować linii. Sztuczna trawa nie wymaga wielu zabiegów pielęgnacyjnych, a przy właściwej konserwacji będzie nam służyła przez wiele lat;
  • różnorodne możliwości zastosowania – można na niej uprawiać wiele różnych sportów, przeprowadzać treningi, organizować mecze.

W swojej ofercie posiadamy sztuczną trawę od największych europejskich producentów, dzięki czemu jakość i trwałość jest na najwyższym możliwym poziomie. Nasza wykwalifikowana ekipa montażowa wyposażona w profesjonalny sprzęt sprawia, że budowa boisk sportowych zawsze przebiega szybko i sprawnie.

W celu wybrania produktu odpowiadającego Państwa potrzebom, zachęcamy do kontaktu ze specjalistami pracującymi w naszym dziale sprzedaży, którzy z radością odpowiedzą na Państwa pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości, jakie można napotkać przy budowie orlików czy też profesjonalnych boisk piłkarskich.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres
PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z.o.o
ul. Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

Telefony kontaktowe
Biuro +48 662 891 553
+48 608 856 835

Adresy e-mail
biuro@boiskaikorty.pl
zamowienia@boiskaikorty.pl
info@boiskaikorty.plFORMULARZ KONTAKTOWY