Oferta

Sztuczna trawa

Nie tylko względy ekonomiczne sprawiają, że rośnie rzesza fanów sztucznej trawy. Na boiskach z syntetyczną murawą nie trzeba martwić się nadmiernym zużyciem nawierzchni. Takie boisko jest gotowe do eksploatacji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasza firma jest w stanie zapewnić profesjonalne i terminowe przygotowanie sztucznej murawy dla każdego klienta. Zajmujemy się tym od lat, a w naszych szeregach pracują tylko sprawdzone osoby, które znają się na fachu.

Dlaczego wybrać sztuczną trawę?

Murawa z tworzywa sztucznego jest dużo łatwiejsza w utrzymaniu niż naturalna trawa. Nie wymaga nawożenia. Nie trzeba jej przycinać ani dbać o jej okresy wegetacyjne. Co bardzo istotne, taki rodzaj nawierzchni jest też bardziej odporny na warunki atmosferyczne, boiska ze sztuczną trawą nie nasiąkają tak szybko wodą. Nowoczesne tworzywa zmniejszają też ryzyko kontuzji zawodników czy nieprzyjemnych obcierek. Takie boiska są też wielozadaniowe, na sztucznej trawie z powodzeniem można uprawiać różne dziedziny sportu, nie tylko piłkę nożną.

Znamy się na sztucznej trawie jak mało kto

Profesjonalna ekipa, która ma za sobą setki realizacji, jest gwarantem solidnej pracy. Wszystkie zlecenia na boiska ze sztuczną nawierzchnią staramy się wykonywać terminowo, a w terminowej realizacji naszych planów przeszkodzić mogą tylko niespodziewane sytuacje. Jednak i na nie jesteśmy przygotowani, ponieważ na montażu murawy znamy się jak mało kto. Chcesz skorzystać z pomocy specjalistów? Zadzwoń lub napisz.