Oferta

Sztuczna trawa

Nasza firma to producent sztucznej trawy na boiska wielofunkcyjne. Ten rodzaj nawierzchni cieszy się dużą popularnością. Na pierwszy rzut oka może do złudzenia przypominać prawdziwą trawę. Jednak w przeciwieństwie do naturalnego odpowiednika, nie wymaga pracochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych: koszenia, nawadniania i odchwaszczania. Odpowiednie dobrane parametry np.grubość, wysokość czy gęstość, powodują szerokie zróżnicowanie i dostosowanie do przeznaczenia obiektu. Sztuczna trawa Juta Grass pokrywa koty tenisowe, tereny golfowe, boiska do piłki nożnej, unihokeja, place zabaw czy boiska wielofunkcyjne. Bardzo często przeważającym argumentem na korzyść sztucznej trawy jest możliwość całorocznego wykorzystywania, od temperatury -20 stopni do +40 stopni.

Sztuczna trawa nie tylko na boiska sportowe

Sztuczna trawa z powodzeniem zastępuje bardzo często fragmenty ogrodów i obejść. Natomiast swoją trwałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne i atmosferyczne znacznie przewyższa ona prawdziwą. Dostępne imitacje traw są wyjątkowo naturalne i do złudzenia przypominają prawdziwe trawniki. Dlatego też cieszą się coraz większą popularnością zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, gdzie komponują się z otoczeniem. Jest to szczególnie przydatne na niewielkich lub trudnodostępnych powierzchniach, gdzie naturalna trawa mogłaby być koszona jedynie za pomocą podkaszarki.

Producent sztucznej trawy Juta Grass — PBS

Jako producent sztucznej trawy gwarantujemy, że charakteryzuje się ona przede wszystkim bardzo dużym stopniem wytrzymałości. Trawa firmy Juta Grass  jest odporna zarówno na zmiany temperatury, jak i na wilgoć, promieniowanie słoneczne i uszkodzenia mechaniczne. Bez względu na warunki, syntetyczny trawnik na długo pozostaje intensywnie zielony i zapewnia perfekcyjne pokrycie wybranej powierzchni. Sprzedaż sztucznej trawy prowadzimy cały rok, na terenie Polski. Prowadzimy również kompleksową obsługę przy jej instalacji — podkład pod sztuczną trawę oraz warstwę właściwą.

Trawa firmy  Juta Grass posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty:

  • EN 15330-1 wytyczne dla sztucznych nawierzchni sportowych
  • certyfikat ITF
  • EN 1176-1 wytyczne dotyczące utrzymania i urządzania placów zabaw
  • TENIS NP 90-110 – certyfikat autentyczności

Koszt sztucznej trawy

Trawniki syntetyczne do użytku prywatnego zaczynają się już od ok. 15-20 zł za metr kwadratowy. Sprawdzają się w przydomowych ogrodach i otoczeniu budynku. W przypadku murawy lepsze jakości koszty mogą wahać się od 100 do 150 zł za metr kwadratowy w górę.

Montaż sztucznej trawy

Montaż sztucznej trawy firmy Juta Grass zaczynamy od przygotowania podłoża. Musi być równe, twarde, o umiarkowanej wilgotności, a temperatura powietrza nie niższa niż 5 stopni. Jeśli wcześniej ziemia pokryta była naturalną trawą, należy uzupełnić ubytki i utwardzić za pomocą miału kamiennego lub kruszywa. Na to kładziemy geowłókninę, która zatrzyma chwasty i wygładzi powierzchnię.

Rolki sztucznej trawy firmy Juta Grass rozwijamy jak najbliżej siebie, pamiętając, aby włókna zwrócone były w tę samą stronę. Całość należy wykończyć i skleić klejem poliuretanowym.

Warto pamiętać, że bardzo istotna jest również konserwacja sztucznej trawy, która gwarantuje utrzymanie odpowiedniego stanu murawy przez bardzo długi czas jej użytkowania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres
PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z.o.o
ul. Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

Telefony kontaktowe
Biuro +48 662 891 553
+48 608 856 835

Adresy e-mail
biuro@boiskaikorty.pl
zamowienia@boiskaikorty.pl
info@boiskaikorty.plFORMULARZ KONTAKTOWY