Oferta

Nawierzchnia poliuretanowa

Boiska i bieżnie lekkoatletyczne to obiekty, na których nawierzchnie poliuretanowe znajdują zastosowanie najczęściej. Coraz chętniej też syntetyczne mieszanki pokrywają podłoże placów zabaw, czy np. zewnętrznych siłowni. Wykonujemy realizacje wszystkich rodzajów, wykorzystując bogate i długie doświadczenie naszych pracowników.

ZALETY NAWIERZCHNI POLIURETANOWEJ

Syntetyczne podłoże przy zdobyczach współczesnej nauki już dawno pozbyło się negatywnego PR-u. Nawierzchnia poliuretanowa jest popularna, ponieważ:

  • jest wysoce wytrzymała na uszkodzenia – korty tenisowe, place zabaw,
  • jest odporna na działanie warunków atmosferycznych,
  • ma właściwości amortyzujące, co zapobiega groźniejszym kontuzjom podczas upadków,
  • dobrze znosi działanie kolców lekkoatletycznych – bieżnie lekkoatletyczne,
  • nie wymaga skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych.

Co więcej, nawierzchnia tego typu może zostać położona zarówno na podłożę, które nie przepuszcza wody, jak np. asfalt, jak i na przepuszczalny grunt. Z poliuretanu łatwiej też odprowadzić wodę niż z boiska pokrytego naturalną murawą. Bardzo istotna jest też nieograniczona możliwość eksploatacji obiektów z nawierzchnią poliuretanową. Podczas gdy boiska porośnięte trawą mogą być wykorzystywane maksymalnie 6 godzin na dobę, żeby nie zaburzać procesów wegetacyjnych, syntetyk może pracować cały dzień. To bardzo ważne zwłaszcza w przypadku przyszkolnych lub osiedlowych boisk wielofunkcyjnych.

PROCES INSTALACJI NAWIERZCHNI

Wszystkie rodzaje nawierzchni poliuretanowej dostępne w naszej firmie montowane są bezpośrednio na placu budowy. Na placu budowy syntetyczna powierzchnia nakładana jest metodą natryskową lub przy pomocy rozkładarki mas poliuretanowych. Niektóre specjalistyczne mieszanki tworzywa, takie jak np. nawierzchnia Full Pur wymagają podłoża betonowego lub asfaltobetonowego.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić klienta przez cały proces, od konsultacji i wspólnego doboru odpowiedniej nawierzchni, po pokrycie boiska syntetykiem, aż po konserwację. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do kontaktu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres
PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z.o.o
ul. Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

Telefony kontaktowe
Biuro +48 662 891 553
+48 608 856 835

Adresy e-mail
biuro@boiskaikorty.pl
zamowienia@boiskaikorty.pl
info@boiskaikorty.plFORMULARZ KONTAKTOWY