Oferta

Trawy wielofunkcyjne

Trawy wielofunkcyjne najczęściej są wykorzystywane do budowy boisk przeznaczonych do gry w koszykówkę, siatkówkę i piłkę ręczną, by zapewnić młodzieży oraz dzieciom rozwój sportowy. Świetnie sprawdzają się zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach.

Sztuczna trawa na boisko wielofunkcyjne charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na warunki pogodowe. Może być intensywnie wykorzystywana bez ryzyka przetarcia do gołej ziemi, jak jest to w przypadku boisk z trawy naturalnej. Co więcej, daje też możliwość całorocznego użytkowania, bez względu na pogodę i temperaturę powietrza. W czasie suszy czy mroźnej zimy nie zmienia koloru i zawsze pozostaje zielona. Tym samym zachęcająca do podjęcia aktywności.

Sztuczna trawa na boiska wielofunkcyjne

Trawy wielofunkcyjne są wykonywane z włókien monofilowych lub fibrylowanych, o wysokości 15mm-25mm. Zasypuje je się piaskiem kwarcowym. Najczęściej stosowaną wysokością sztucznej trawy jest 20 mm. Nawierzchnie ze sztucznej trawy nie wymagają zbyt dużego wysiłku przy ich konserwacji. Wystarczy regularne usunięcie liści i naniesionej ziemi oraz minimum dwa razy do roku mechaniczne oczyszczenie i wyczesanie.

Sztuczna trawa na boisko wielofunkcyjne zapewnia bezpieczeństwo, w tym niskie ryzyko kontuzji. Dobrze amortyzuje upadki i wślizgi, tłumi energię i nie powodując otarć. Sprężysta powierzchnia nie nadwyręża stawów tak jak asfalt czy boiska betonowe. Jednocześnie jest wytrzymała i przy odpowiedniej, kwartalnej pielęgnacji posłuży przez wiele lat.

Do zalet traw wielofunkcyjnych należą też bezspoinowość, różnorodność kolorów i estetyczny wygląd. Na jednym boisku można zaprojektować linie w różnych kolorach dla kilku dyscyplin sportowych. Boiska z trawą wielofunkcyjną zapewniają większy komfort gry niż boiska naturalne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres
PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z.o.o
ul. Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

Telefony kontaktowe
Biuro +48 662 891 553
+48 608 856 835

Adresy e-mail
biuro@boiskaikorty.pl
zamowienia@boiskaikorty.pl
info@boiskaikorty.plFORMULARZ KONTAKTOWY