Oferta

Maty przerostowe

Najczęściej wykorzystywanymi, jako nawierzchnia do budowy placów zabaw, ale także siłowni plenerowych i terenów zielonych są maty przerostowe na plac. Mata po pewnym czasie zarasta trawą i staje się niemal niewidoczna. Jednocześnie utwardza powierzchnię i zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. Można wyłożyć nią cały teren lub tylko fragmenty najintensywniej użytkowane np. pod huśtawkami i wokół drabinek. Niejednokrotnie maty przerostowe stosuje się do wydzielenia tarasu z trawnika lub wzmocnienia skarpy.


Maty przerostowe na plac zabaw to gwarancja bezpieczeństwa

Mata przerostowa PLAY MAT spełnia wymagania z normą PN-EN 1177:2018 oraz posiada wysoki współczynnik amortyzacji HIC (powyżej 3m) oraz Atest PZH. Oznacza to, że nawet swobodny upadek z wysokości 3 m nie spowoduje poważnych urazów, co jest szczególnie ważne na placach zabaw i siłowniach plenerowych z przyrządami gimnastycznymi. Współczynnik HIC jest zależny od przeznaczenia inwestycji i sposobu przygotowania gruntu. Dodatkowo maty przerostowe na place zabaw są antypoślizgowe, więc niwelują ryzyko przypadkowej wywrotki.

Co więcej, mata PLAY MAT jest produktem ekologicznym. W 100% wykonana z biodegradowalnej i naturalnej gumy. Nie emituje chloru ani chlorowanych związków gazowych, takich jak opary kwasu chlorowodorowego, monochlorku siarki i chloru. Nie alergizuje, dlatego może być wykorzystywana do placów zabaw przeznaczonych dla dzieci w każdym wieku.

Producent mat przerostowych

W ofercie posiadamy bezpieczne maty przerostowe na plac PLAY MAT. Nasze maty w standardowej ofercie są koloru czarnego i mają grubość 22 mm-23 mm. Są odporne na duże różnice temperatur i nie odkształcają się. Nie odbarwiają się pod wpływem promieniowania słonecznego. Po zarośnięciu trawą nie widać ich, a równa i stabilna powierzchnia ułatwia zabiegi pielęgnacyjne np. koszenie.

Gumowe maty przerostowe na plac zabaw są bardzo szybkie w montażu. Nie wymagają wcześniejszej podbudowy, wystarczy wyrównanie większych ubytków w murawie. Jako producent mat przerostowych dokładamy wszelkich starań, aby trafił do Państwa towar najwyższej jakości, który spełni wymagania inwestora, ale także użytkowników małych i dużych.

Zalety naszego produktu PLAY MAT:

  • Wysoka amortyzacja upadków
  • Odporność na warunki pogodowe
  • Wysokie pochłanianie dźwięku
  • Wysoka wytrzymałość mechaniczna
  • Łatwy i szybki montaż
  • Produkt ekologiczny

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres
PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z.o.o
ul. Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

Telefony kontaktowe
Biuro +48 662 891 553
+48 608 856 835

Adresy e-mail
biuro@boiskaikorty.pl
zamowienia@boiskaikorty.pl
info@boiskaikorty.plFORMULARZ KONTAKTOWY