Oferta

Sztuczna trawa na plac zabaw

Kiedyś place zabaw pokryte były naturalną trawą, która miała niestety kilka wad. Poza koniecznością regularnej pielęgnacji np. koszenia nie była odpowiednio wytrzymała, co skutkowało nieestetycznym wydeptaniem jej wokół przyrządów, zwykle do gołej ziemi. Na szczęście obecnie inwestorzy mają na względzie nie tylko kwestia praktyczne, głównie wytrzymałość podłoża, ale także estetyczne. Sztuczna trawa na plac zabaw może mieć różne kolory, co nadaje im przyjazny i wesoły wygląd, zachęcający najmłodszych do wspólnych przygód.

Sztuczna trawa na plac zabaw — właściwości

Sztuczna trawa na plac zabaw składa się z dwóch warstw: trawy syntetycznej o wysokości 24 mm oraz pokładu amortyzacyjnego 18 mm-90 mm. Górna nawierzchnia występuje w kilku kolorach, które można połączyć i układać w różne wzory. Dzięki temu place zabaw uzyskają estetyczny i przyjazny dla dzieci wygląd. Trawa na place zabaw jest trwała, co jest bardzo ważne, przy intensywnym użytkowaniu przez całe  dwanaście miesięcy. Poza tym jest także odporna na warunki pogodowe i nie zmienia koloru w zależności od pory roku.

Stosowane trawy na place zabaw zapewniają bezpieczeństwo i niskie ryzyko kontuzji. W zależności od rodzaju trawy wysokość swobodnego upadku może wynieść nawet 3 m. Dodatkową zaletą jest brak odczynu alergicznego.

Trawa jest łatwa w montażu. Wykonuje się ją na stabilnym i utwardzonym podłożu asfaltowym, betonowym lub utwardzonej kruszywem mineralnym ziemi. Trawa wraz z podkładem amortyzacyjnym stanowi nawierzchnię przepuszczalną dla wody, dzięki czemu nie tworzą się uciążliwe kałuże i brudzące błoto. Możemy zapomnieć także o chwastach i mchu. Przy prawidłowym użytkowaniu może być wykorzystywana nawet przez kilkanaście lat.

PBS - producent trawy na place zabaw

Jeśli interesuje Cię solidna nawierzchnia na plac zabaw, PBS oferuje wysokiej jakości sztuczną trawę oraz jej montaż. W zależności od parametru HIC (wysokości bezpiecznego upadku), dostosowujemy odpowiednią grubość podkładu od 18 mm (dla HIC poniżej 1,3 m) do 2x45 mm (dla HIC do 3 m). - w zależności od grubości podkładu mamy HIC do nawet 3,6m. Kwestie kolorystyczne i kompozycyjne ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Sztuczna trawa na plac zabaw  PBS charakteryzuje się stałym wysokim poziomem bezpieczeństwa, potwierdzonym certyfikatami atestem PZH, oraz wieloletnią trwałością. Duża ilość zasypu kwarcowego utrzymuje źdźbła w pionie i chroni je.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres
PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z.o.o
ul. Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

Telefony kontaktowe
Biuro +48 662 891 553
+48 608 856 835

Adresy e-mail
biuro@boiskaikorty.pl
zamowienia@boiskaikorty.pl
info@boiskaikorty.plFORMULARZ KONTAKTOWY