Budowa i konserwacja

BUDOWA I KONSERWACJA BOISK

W ramach naszych usług znajduje się budowa i konserwacja boisk wszelkiego rodzaju oraz konserwacja sztucznej trawy na wykonanych już obiektach sportowych. Oferujemy kompleksową pomoc poczynając od etapu projektowania poprzez wybór odpowiednich materiałów aż do całkowitej realizacji.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie:

Konserwacja sztucznej trawy

Konserwacja sztucznej trawy składa się z regularnego i doraźnego czyszczenia. Podstawowe utrzymanie boiska sprawdza się do usunięcia liści, śmieci czy pojedynczych chwastów, którym niekiedy udaje się wydostać na powierzchnię. Sztuczna trwa jest odporna na warunki atmosferyczne, promieniowanie słoneczne czy niskie i wysokie temperatury, więc nie wymaga tak intensywnej pielęgnacji jak jej naturalna odpowiedniczka.

Jednak od czasu do czasu zalecana jest konserwacja boisk, minimum dwa razy do roku, a optymalnie raz na kwartał. Pomiędzy źdźbła może dostać się naniesiona ziemia, która może stać się pożywką dla mchów. Dlatego granulat należy mechanicznie oczyścić specjalną maszyną, w razie potrzeby uzupełnić ubytki i wyrównać. Konserwacja sztucznej trawy na boiskach to także szczotkowanie, dzięki któremu włókna prostują się, co znacząco wpływa na stan murawy.

Czyszczenie boisk poliuretanowych z zabrudzeń i plam jest równie łatwe. Można to zrobić za pomocą szczotki i roztworu amoniaku o stężeniu 3%. W przypadku tłustych plam użyj chlorku etylu, a zanieczyszczeń organicznych zwykłej wody z octem.

Regularna konserwacja boisk ma niebagatelny wpływ na ich żywotność, ale także komfort użytkowania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres
PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z.o.o
ul. Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

Telefony kontaktowe
Biuro +48 662 891 553
+48 608 856 835

Adresy e-mail
biuro@boiskaikorty.pl
zamowienia@boiskaikorty.pl
info@boiskaikorty.plFORMULARZ KONTAKTOWY