Oferta

Podkłady pod sztuczną trawę

Podkłady amortyzujące pod sztuczną trawę na plac zabaw

Podkłady amortyzujące na boiska piłkarskie i wielofunkcyjne.

Amortyzujący podkład pod sztuczną trawę zapewniają amortyzację boisk na najwyższym poziomie. Nasze podłoża amortyzujące w połączeniu ze sztuczną murawą są gwarancją przeprowadzenia bezpiecznych sportów i gier. Nawet mniej odpowiedzialne zachowanie dzieci czy młodzieży nie będzie miało poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Produkty są przyjazne dla środowiska, trwałe i charakteryzują się doskonałym drenażem, wysoką stabilnością i wieloletnią trwałością. Zapomnij o graniu w błocie czy na wytartym klepisku. Nawet przy bardzo intensywnych warunkach pogodowych  podkład pod sztuczną trawę odprowadzi nadmiar wody pod powierzchnię. 

Są one używane głównie do boisk do piłki nożnej, rugby, hokeja i terenów rekreacyjnych. Podkład amortyzujący stosuje się bezpośrednio na podbudowie, a następnie pokrywa się go sztuczną trawą. Nie dość, że wyrównuje cały teren, to także wspiera sprężystość murawy.

Na podkładach amortyzujących stosowane są sztuczne trawy piłkarskie o wysokości włókna 40-50mm oraz trawy wielofunkcyjne o wysokości włókna 15-25 mm. Nasze produkty są łatwe w instalacji, co skraca czas zamontowania i obniża koszty.

Produkty charakteryzuje się doskonałą amortyzacją wstrząsów i pozwalają uniknąć obrażeń i dają najbardziej zbliżone warunki do warunków panujących na trawy naturalnej.

W standardowej ofercie mamy podkłady o wysokości od 10 mm do 20 mm. Posiadamy również podkłady o wysokości niestandardowej, które podlegają odrębnej wycenie. Szczegóły oferty na indywidualne zapytanie ofertowe.

Podkład pod sztuczną trawę

Podkłady amortyzujące z przeznaczeniem na place zabaw i boiska wielofunkcyjne.

Wielofunkcyjne podkłady amortyzujące na place zabaw i boiska zapewniają bezpieczeństwo użytkowanego obiektu oraz stanowią dodatkowy drenaż, dzięki czemu obiekt można użytkować w krótkim okresie po opadach deszczu.

Podkład pod sztuczną trawę jak i sama sztuczna trawa zostały poddane badaniom i uzyskały potwierdzenie zgodności z normą EN 1177 oraz certyfikat bezpieczeństwa upadku HIC. Szeroka paleta podkładów elastycznych umożliwia zastosowanie jej pod urządzeniami z górną granicą wysokości swobodnego upadku (HIC) do 3,6 m, co rozszerza możliwości aranżacyjne placów zabaw, ale także przyrządów gimnastycznych na siłowniach plenerowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres
PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z.o.o
ul. Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

Telefony kontaktowe
Biuro +48 662 891 553
+48 608 856 835

Adresy e-mail
biuro@boiskaikorty.pl
zamowienia@boiskaikorty.pl
info@boiskaikorty.plFORMULARZ KONTAKTOWY