Oferta

Podkłady amortyzujące

NA BOISKA SPORTOWE

Podkłady amortyzujące na boiska piłkarskie i wielofunkcyjne.

Podkłady amortyzujące pod sztuczną trawę zapewniają amortyzację boisk na najwyższym poziomie. Nasze podkłady amortyzujące w połączeniu z sztuczną murawą są gwarancją bezpiecznych i odpowiedzialnych sportów i gier. Są przyjazne dla środowiska, trwałe i charakteryzują się doskonałym drenażem, wysoką stabilnością i wieloletnią trwałością. Produkty są używane głównie do piłki nożnej, rugby, hokeja i terenów rekreacyjnych.
Podkład amortyzujący może być stosowany bezpośrednio na podbudowie, a następnie pokryty sztuczną trawą.

Na podkładach amortyzujących stosowane są sztuczne trawy piłkarskie o wysokości włókna 40-50mm oraz trawy wielofunkcyjne o wysokości włókna 15-25mm. Nasze produkty są łatwe w instalacji, co skraca czas instalacji i obniża koszty.
Produkty charakteryzuje się doskonałą amortyzacją wstrząsów i pozwalają uniknąć obrażeń i dają najbardziej zbliżone warunki do warunków panujących na trawy naturalnej.

W standardowej ofercie mamy podkłady o wysokości od 10mm do 20mm. Posiadamy również podkłady o wysokości niestandardowej, które podlegają odrębnej wycenie.
Szczegóły oferty na indywidualne zapytanie ofertowe.

NA PLACE ZABAW

Podkłady amortyzujące z przeznaczeniem na place zabaw i boiska wielofunkcyjne.

Wielofunkcyjne podkłady amortyzujące na place zabaw i boiska zapewniają bezpieczeństwo użytkowanego obiektu oraz stanowią dodatkowy drenaż, dzięki czemu obiekt można użytkować w krótkim okresie po opadach deszczu.

Podkłady wraz z sztuczną trawą zostały poddane badaniom i uzyskały potwierdzenie zgodności z normą EN 1177 oraz certyfikat bezpieczeństwa upadku HIC.

Szeroka paleta podkładów elastycznych umożliwia zastosowanie jej pod urządzeniami z górną granicą wysokości swobodnego upadku (HIC) do 3,6 m.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres
PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z.o.o
ul. A. Mickiewicza 37/58
01-625 Warszawa

Telefony kontaktowe
Biuro +48 662 891 553
+48 608 856 835

Adresy e-mail
biuro@boiskaikorty.pl
zamowienia@boiskaikorty.pl
info@boiskaikorty.plFORMULARZ KONTAKTOWY