Oferta

Budowa boisk wielofunkcyjnych

Specjalność firmy J&W Glob Service Sp. z o.o. to budowa boisk wielofunkcyjnych o nawierzchniach poliuretanowych. Zajmujemy się tym od wielu lat, dlatego u nas koszt budowy takiego obiektu jest konkurencyjny. Nawierzchnie poliuretanowe można użytkować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu bez większego wpływu na jej jakość i trwałość.
Boiska wielofunkcyjne oznaczają możliwość uprawiania na nich wielu dyscyplin sportowych, takich jak: piłki ręcznej, siatkówki, piłki nożnej, koszykówki czy nawet tenisa i badmintona! To prawdziwy hit ostatnich lat. Oto ich zalety:

  • Do budowy wykorzystywana jest głównie nawierzchnia poliuretanowa, która idealnie spełnia swoją funkcję. Jest to bowiem nawierzchnia elastyczna, bezspoinowa, syntetyczna, posiadająca w składzie żywice poliuretanowe oraz granulaty gumowe, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała i odporna nie tylko na ścieranie zachodzące podczas uprawiania sportu (na nawierzchni tego typu można używać butów z kolcami), ale również na warunki atmosferyczne (praktycznie nieograniczone możliwości cieszenia się sportem przez cały rok).
  • Boiska poliuretanowe można montować zarówno na podłożu nieprzepuszczalnym, jak i przepuszczalnym dla wody, dlatego znalezienie właściwego terenu nie powinno już być problemem.
  • Nawierzchnie poliuretanowe charakteryzują się właściwym współczynnikiem tarcia i zapewniają odpowiednią amortyzację. To dlatego stosuje się je nie tylko na przyszkolnych boiskach czy osiedlowych placach zabaw, ale również na krajowych czy światowych stadionach lekkoatletycznych.
  • Możliwość zastosowania różnorodnych kolorów na boiskach wielofunkcyjnych oznacza estetyczny wygląd i zachęca wszystkich do uprawiania sportu i przebywania w tak fantastycznym otoczeniu.
  • Nawierzchnia poliuretanowa w zasadzie nie wymaga konserwacji; wystarczy jej właściwe użytkowanie, przestrzeganie zasad regulaminu oraz oczyszczanie z błota czy piasku. Dlatego koszt budowy takiego obiektu sportowego zwraca się niezmiernie szybko.

Boiska wielofunkcyjne od J&W Sport Service

Posiadane przez nas nawierzchnie poliuretanowe są najwyższej jakości i spełniają wszelkie normy dla boisk wielofunkcyjnych. Jesteśmy dumni, mogąc je Państwu zaoferować. Pracujące u nas osoby są specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego prosimy nie zwlekać ze skontaktowaniem się z nimi. Na pewno odpowiedzą na wszelkie pytania i przygotują tak atrakcyjną ofertę cenową, aby koszt boiska wielofunkcyjnego nie przerósł Państwa oczekiwań.
Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Państwa konkurencyjna i już wkrótce będziemy mogli nawiązać bliższą współpracę i rozpocząć budowę. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy J&W Glob Service Sp. z o.o.!