Oferta

Nawierzchnie naturalne

Wciąż najczęściej wybieraną nawierzchnią jest ta naturalna. Trawiaste podłoże spotkać można zwłaszcza na większych obiektach. Posiadanie naturalnej nawierzchni jest np. wymogiem w najwyższej piłkarskiej klasie rozgrywkowej. Jest to bez wątpienia spowodowane tym, że gra na tego typu boiskach przysparza mniej kontuzji, niż ta na sztucznej trawie.

Nawierzchnie naturalne boisk

Jako J&W Glob Service mamy wieloletnie doświadczenie w budowie boisk. Zaczynaliśmy od wykonywania zleceń na boiska z nawierzchnią naturalną. Dlatego też w tego rodzaju realizacjach mamy największe doświadczenie, co przekłada się na jakość naszej pracy. Zaliczamy się do liderów na rynku. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze złożoności budowy boiska z nawierzchnią naturalną. Z precyzją podchodzimy do każdego elementu, od systemu drenażowego poprzez trawnik, aż na systemie grzewczym kończąc. Do budowy boiska podchodzimy całościowo, tak by wszystko ze sobą współgrało i umożliwiało eksploatację nawierzchni w różnych warunkach, a konserwacja nie przysparzała trudności.

Przewaga nawierzchni naturalnej

Mimo rosnącej popularności sztucznych boisk, które mają bardzo dużo zalet, w pewnych warunkach naturalna nawierzchnia wciąż wygrywa z syntetyczną. Nad prawdziwym trawnikiem warto się zastanowić zwłaszcza w przypadku boisk do piłki nożnej. Naturalne podłoże dzięki swojej sprężystości lepiej oddziałuje na stawy piłkarzy. Boiska trawiaste są mniej kontuzjogenne, ale przede wszystkim pozwalają na lepsze czucie piłki. Dlatego sztuczna trawa na boiskach do piłki nożnej przyjęła się, póki co tylko w miejscach, gdzie trudne warunki atmosferyczne uniemożliwiają eksploatowanie naturalnego podłoża np. na Islandii czy w Rosji.